Нептун
by Harold D. Kraemer
Щиро вiтаємо Вас на сторiнках плавбази "Нептун"
Новини

 Головна
   Фото галерея
 Риболовля
 Полювання
 Вiдпочинок
 Послуги

Контакт


Хостинг в Украине бесплатно

Плавбаза "Нептун" — це стоїчне судно, розташоване в районі рибальської бази "Сорокошичі", стоїть на якорі біля одного з островів на Дніпрі, в мальовничому місці.

З корабля на берег острова лежить трап — отже, в будь-який момент Ви можете зiйти на землю i повернутись на корабель.

Машину можна залишити на базі "Сорокошичі" на стоянці, що охороняється, а ми вас зустрінемо човном i доправимо на корабель, якщо, звичайно, у вас немає власного човна.

Вже по дорозі до корабля Ви побачите на воді море лілій. Це дуже красиво.

Ви можете взяти напрокат човен,Човни, якi можна взяти напрокатриболовні снасті, наживку, живця, i вирушити на риболовлю поміж плавнями. А який чудовий світанок на Дніпрі! Коли небо на сході поступово рожевіє, сонце виходить з-за горизонту i відбивається на дзеркальній поверхні води. Безмежний спокій i велич природи; око радують чисті кольори: зелень дерев, кущів, очерету на острівцях, голубе небо з безтурботними хмаринками, i могутній спокійний Дніпро, i тоді водне плесо — гладеньке, мов дзеркало, а часом по воді біжать маленькі хвильки, але Дніпро завжди незмінно красивий.

На острові можна гарно відпочити, навіть якщо Вас не цікавить ні риболовля, ні полювання. Наприклад, у нас проводились змагання з пейнтболу,Змагання з пейнтболу.планується використання гідроциклів, водних лиж, будується баскетбольна площадка.

...На відміну від міста, тут, на кораблі, Ви можете прокинутись рано вранці, може, навіть, на світанку, зрозумівши, що вже виспалися i більше спати не хочеться, бо на природі, на свіжому повітрі напрочуд швидко відпочиваєш. Заслухатися пташиним співом, вийти на балкон каюти (рибку можна ловити прямо звідси) чи спуститися на острів, вдихнути на повні груди п'янке повітря, що пахне свіжістю, ніжним ароматом свіжої зелені...

Замовити номер заздалегiдь Ви можете по телефону 8 067 3216825 .

  Valid HTML 4.01! Valid CSS!